palivozapravnik-pz-10-12-na-shasi-maz-5340-vid-tov-vkk-specmash

Паливозаправник ПЗ-10/12 на шасі МАЗ 5340 від ТОВ «ВКК» СПЕЦМАШ»

30.10.2019

Паливозаправник призначений для наповнення, перевезення, тимчасового зберігання та заправки транспортних засобів світлими нафтопродуктами щільністю не більше 0,86 г / см2.

block-1

Технічні характеристики:

  • Місткість цистерни - від 4м3 до 24м3 (в залежності від шасі паливозаправника).
  • Робочий тиск - 0,5 бар.
  • Матеріал цистерни паливозаправника - Сталь 09Г2С або Алюмінієвий сплав (алюмінієва цистерна). Усередині цистерна обладнана підсилювачами і хвилерізами.
  • Кількість заливних горловин - від 1 до 4 залежно від кількості секцій цистерни. Кожна секція має горловину з дихальним клапаном, заправним люком.
block-4

Паливозаправник оснащений заправним обладнанням для заправки спецтехніки та інших агрегатів, що працюють на різних видах палива. Має спеціальне обладнання для видачі палива: донний клапан, насос, паливо-пістолет, лічильник для підрахунку кількості виданого палива. Привід насоса буває механічний або гідравлічний. Для роздачі палива є спеціальний ящик, в якому монтується насос, паливний фільтр, барабан з рукавом та роздатковим пістолетом, лічильник, пристрій заземлення. Додатково паливозаправник комплектується сходами, ящиком для піску, пеналами для вогнегасників, противідкотними упорами.

block-6

За бажанням клієнтів паливозаправники можуть бути виготовлені з різними додатковими опціональними можливостями, в будь-якій комплектації.

Наша головна особливість роботи - це клієнтоорієнтованість.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4

Інші новини

Всі новини