vidvantazheno-komunalnu-tehniku-kraz-dlya-zamovnikiv-iz-respubliki-dzhibuti-shidna-afrika

Відвантажено комунальну техніку КрАЗ для замовників із Республіки Джибуті (Східна Африка)

22.06.2020

Контракт із іноземним замовником передбачав постачання партії мулососних автомобілів на базі шасі КрАЗ-6511Н4 колісної формули 6х4 та КрАЗ-5401Н2 колісної формули 4х2. Муловсмоктувальне обладнання МВМ-40 та МВМ-41 виготовила та встановила на шасі КрАЗ ТОВ «Виробничо-комерційна компанія «Спецмаш» (м. Київ).

block-1

Перевагами автомобілів КрАЗ іноземний замовник назвав їх надійність, можливість працювати на дорогах усіх категорій, простоту в обслуговуванні, а муловсмоктувального обладнання - високу продуктивність насосу, зручність обслуговування резервуару, що нахиляється, з метою його очищення та промивання.

block-3

Специфікація МВМ-40 та МВМ-41: цистерна мулососна об’ємом 6,2 м куб. та 12 м куб., підрамник із платформами для рукавів, насос вакуумний із потужністю – 624 м куб. на год, розрідження – 0,085 МПа; максимальна глибина всмоктування – 4,5м. Є гідророзподільник, гідроциліндри підйомів цистерни, кришки, гідроциліндр підняття стріли, електрообладнання, глушник, відстійник.

block-5

Необхідність закупівлі таких машин зумовлена частими повенями в цьому регіоні Східної Африки, тож спецтехніка на базі КрАЗа допомагатиме ефективно ліквідовувати їх наслідки.

block-7

Мулососна машина - це комплекс обладнання для механізованого очищення каналізації, колодязів, відстійників від мулу тощо. Крім відкачування, техніка доставляє осад до місця утилізації. Також застосовується для забору і транспортування інших відходів неагресивного характеру.

block-9

Інші новини

Всі новини