Про компанію - українського виробника спецтехніки

ВКК «СПЕЦМАШ»
Ваш надійний партнер у виробництві комунальної та дорожньої техніки
About

Компанія ТОВ «ВКК» СПЕЦМАШ» працює на ринку України з 2017 року. За цей період створила цілий ряд нової дорожньо-комунальної техніки європейської якості.

Наші провідні конструктори і фахівці мають досвід роботи зі створення і випуску дорожньо-комунальної техніки більше 15 років і стежать за передовими технологіями втілюючи їх у життя на нашому підприємстві.

Наші головні пріоритети – комплексний підхід, продуктивність, ефективність, надійність, економічність, зручність в роботі й обслуговуванні.

Ми цінуємо професіоналізм, відповідальність, чесність, надійність, підтримку і повагу.

Наше головне завдання – допомагати і підтримувати комунальні та дорожньо-будівельні підприємства. Забезпечуючи їх високоякісною та унікальною технікою.

Директор компанії

photo

конструкторський відділ

Наша компанія має власне конструкторське бюро і компетентний штат інженерів, конструкторів і фахівців. Багаторічний досвід наших співробітників дає можливість розробляти нові зразки техніки, удосконалити вже існуючу на ринку, здійснювати виробництво, переобладнання і установку навісного обладнання та допрацьовувати конструкції машин за індивідуальними замовленнями клієнтів.

Ми йдемо в ногу з часом, стежимо за новинками, відвідуємо виставки і використовуємо інноваційні технології. Постійно вдосконалюємо і допрацьовуємо техніку й устаткування на підставі відгуків і потреб клієнта. Завдяки цьому, нова техніка стає більш надійною та якісною.

item

Матеріально-технічна база

Сьогодні неможливо без передових технологій у виробництві техніки. Ми відстежуємо останні розробки, новинки і тенденції в індустрії машинобудування. Для виробництва використовуємо тільки іноземне і сучасне обладнання високої якості.

Для випуску сучасних машин підприємство оснащено кращим обладнанням провідних світових виробників :

  • У виробництві застосовується нове обладнання з ЧПУ: плазмова різка, листозгинальний верстат, ножиці гільйотинні, верстат обжимний TUBOMATIC для рукавів високого тиску.
  • Деталі, які піддаються механічному тертю і корозії оцинковуються.
  • Після закінчення зварювальних робіт цистерни випробовуються на герметичність надлишковим тиском.
  • Для проведення зварювальних робіт (алюміній і нержавіюча сталь) застосовується аргоно-дугове зварювання.

Для виробництва використовуємо тільки іноземне і сучасне обладнання високої якості.

item

Індивідуальний підхід

У своїй роботі компанія орієнтується на задоволення індивідуальних потреб клієнта у виборі техніки.

Для кожної машини існує велика кількість різних модифікацій. З їх допомогою можна зробити абсолютно будь-яку техніку максимально універсальною для кожного клієнта. Індивідуально під кожного клієнта ми розробляємо і виготовляємо машину й укомплектовуємо її всім необхідним обладнанням, в залежності від потреб і запитів клієнта.

Ми відкриті для обговорення деталей співпраці з потенційними замовниками та партнерами, готові запропонувати індивідуальний підхід і гнучку цінову політику.

item обладнання для обслуговування біотуалетів

Матеріали європейської якості

item

У виробництві використовуються матеріали і запчастини тільки високої якості, що відповідають всим вимогам європейських виробників. Підприємство співпрацює із заводами, які постачають запчастини і комплектуючі, що відповідають європейським стандартам.

Велика увага на підприємстві приділяється забезпеченню високої якості продукції, що випускається. Вся продукція комплектується гідравлікою передових світових виробників.

На підприємстві впроваджені нові методи фарбування якісними європейськими матеріалами. Це забезпечує надійність продукції, що випускається підприємством в процесі експлуатації.

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

item
item
item
item
item
item
item
item
item