avtocisterna-molokovoz-vibir-virobnika

Автоцистерна молоковоз: вибір виробника

30.12.2020

Цистерна молоковоз призначена для транспортування молока, а також інших харчових рідин, таких як: питна або мінеральна вода, рослинна олія, концентровані соки. Використовується даний вид спецтехніки підприємствами, що займаються переробкою і транспортуванням харчових рідин.

Автоцистерна + молоковоз відрізняється від інших видів цистерн вимогами до матеріалу виготовлення і теплоізоляції.

Цистерна для молоковоза встановлюється на шасі вантажного автомобіля. Для цього можуть використовуватися марки вітчизняних або зарубіжних автомобілів вантажопідйомність яких становить 4-5 тонн.

Особливості виготовлення

Виготовляються цистерни для харчових рідин відповідно до вимог ГОСТ 15150-69. Для виробництва використовується нержавіюча харчова сталь, яка не вступає в хімічні реакції з рідинами які транспортуються. Можливе виготовлення цистерни з двома відсіками, для транспортування різних видів рідин.

Зовнішня частина цистерни може бути виготовлена з нержавіючої або ж низьковуглецевої стали. Простір між зовнішньою і внутрішньою частиною цистерни займає утеплювач, головне завдання якого - не допускати перепад температури рідини більш, ніж на 2° C за 10-годинний період часу. Молоковоз призначений для роботи в температурному режимі від -20°C до + 35°C.

Автоцистерна молоковоз не має вбудованих насосів. Наповнення проводиться за допомогою насосів, встановлених в місцях забору продукту. Деякі моделі можуть бути оснащені механізмом видачі та обліку для роздрібного продажу. Одна з головних вимог до молоковозу - простота в чищенні. Резервуар повинен повністю спустошуватися методом самопливу і легко очищатися від залишків рідини. Також конструкція повинна бути герметичною і не допускати забруднення рідини сторонніми речовинами.

Так як для даного виду цистерни критично важливою є герметичність, вона обов'язково проходить перевірку в процесі виробництва. Під великим тиском ємність заповнюється водою і залишається на кілька годин. Таке випробування допомагає помітити витік на етапі виробництва і виправити їх. Також перевіряються і теплоізоляційні властивості резервуара.

Де купити молоковоз в Україні?

При виборі виробника дуже важливо враховувати репутацію і надійність компанії. Купівля машини для перевезення питної та мінеральної води та інших харчових рідин - відповідальний крок. Щоб не помилитися з вибором і не брати до уваги збитки від зіпсованих продуктів, вибирайте нові, якісні цистерни. Відповідність державним стандартам якості впливає не тільки на збереження перевезеної рідини, але і на безпеку авто на дорозі.

Залежно від обсягу цистерни, вибирається марка шасі вантажного автомобіля. Еліптична форма резервуара і правильний розподіл в ньому рідини забезпечать маневреність машини на дорозі.

Компанія ВКК "Спецмаш" пропонує цистерни для харчових рідин високої якості. У базову комплектацію входять напірні рукава і витратомір. Цистерна і люки відповідають вимогам якості, забезпечують належний рівень теплоізоляції і герметичності. Люки оснащені запірними елементами і засувками з пневмо-керуванням.

Клієнти нашої компанії гарантовано отримують:

  • спецтехніку високої якості;
  • гарантії від виробника;
  • сервісне обслуговування;
  • поставку запчастин від виробника;
  • ремонт і переобладнання техніки.

ТОВ “ПКК “Спецмаш” - вірний партнер вашого бізнесу.

Інші новини

Всі новини