mashina-kombinovana-dorozhnya-na-bazi-avtomobilya-samoskida-ford-3542d

Машина комбінована дорожня на базі автомобіля самоскида FORD 3542D

27.01.2020

Обладнання МКД-15-01.08 (Піскорозкидальне обладнання та поворотний відвал) виконано з додатковими вимогами до стандартного обладнання, а саме: Піскорозкидач з бункером 12м3 та відвал довжиною 3м., з виводом пульту керування в кабіну. Піскорозкидач працює від коробки відбору потужності від двигуна автомобіля. Відвал виготовлений з пластика товщиною 10мм, встановленна демпферна пружина нижньої частини відвалу кріплення лемеха, електрогідронасос відвалу розташований між кабіною та кузовом автомобіля. Забезпечена можливість демонтажу бункера піскорозкидача без необхідності знімання верхньої решітки, посилене кріплення корпусу штока натяжіння демпферної пружини лінивого валу транспортерного ланцюга, є додаткове оснащення ручкою шиберної заслонки подачі сипучого матеріалу, посилене кріплення корпусу штоку демпферної пружини на натяжінні транспортерного ланцюга, оснащення задньої частини бункеру піскорозкидача завісами діаметром 18 мм з масльонкою. Грунтовка бункеру піскорозкидача та відвалу зовні та всередині.

ПЕРЕВАГИ ТЕХНІКИ:

  • швидка зміна обладнання;
  • надійна робота транспортера;
  • компактність гідроапаратури та її захищеність від потрапляння бруду;
  • незалежне від швидкості руху автомобіля обертання диска розкидуючого механізму;
  • можливість копіювання відвалом профілю дорожнього полотна;
  • вдосконалена форма кузова розкидаючого піска обладнання, яке забезпечує постійну подачу технологічного матеріалу на транспортер;
  • хороша видимість при роботі відвалом за рахунок установки на верхній кромці спеціального навісу, який уловлює пухкий сніг, що летить в гору і направляє його в сторону.

За бажанням клієнтів машина може бути виготовлена з різними додатковими опціональними можливостями і в будь-якій комплектації.

Наша головна особливість роботи - це клієнтоорієнтованість.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5

Інші новини

Всі новини