prodazh-komunalnoji-tehniki

Продаж комунальної техніки

21.12.2021

Сучасна комунальна техніка використовується для робіт у мегаполісах, невеликих містах та інших населених пунктах. Ця техніка виконує великий спектр різноманітних робіт, починаючи від підтримки чистоти доріг, закінчуючи збиранням та утилізацією відходів людської життєдіяльності. Тому кожне міське управління чи комунальне підприємство має у своєму гаражі набір необхідної комунальної та дорожньої техніки.

Спецтехніка може бути встановлена ​​на автомобільне шасі вітчизняних (КрАЗ), популярних у наших широтах (МАЗ, ГАЗ), китайських (Howo, Sinotruk, JAC), європейських (MAN, Scania, Iveco, Volvo, Mercedes, Renault) або американських (Ford) марок. Виходячи з вантажопідйомності та загального навантаження вибирається ще й його колісна формула. Кожен автомобіль може бути оснащений індивідуально під потреби замовника.

Види комунальної техніки

Автомобілі, умовно, можна розділити на категорії за принципом виконуваних ними робіт.

Сміттєвози

Автомобілі-сміттєвози відрізняються між собою типом завантаження відходів, а також конструкцією бункерів. Найпоширеніші види:

Сміттєвози із заднім типом завантаження зазвичай досить компактні. Мають дуже добрий коефіцієнт ущільнення сміття. Бувають ручного чи механічного типу завантаження. Це найпоширеніший вид сміттєвозної техніки, саме їх ми бачимо на наших міських вулицях.

Сміттєвози з фронтальним завантаженням не дуже поширені і швидше за все скоро зовсім підуть в історію. Вони призначені для обслуговування дуже великих контейнерів, а тип завантаження біля кабіни не має достатньої охайності.

Сміттєвози з боковим завантаженням також не дуже поширена модель, оскільки вимагають більшого простору для маневрів. Але для збору ТПВ, у місцях де немає вузьких вуличок, - чудовий варіант, тим більше це одна з найбюджетніших моделей сміттєвозної техніки.

Сміттєвози з портальним завантаженням мають потужний підйомник і їх зазвичай використовують для вивезення великогабаритних та будівельних відходів, може навіть замінити самоскид за потреби.

Самоскиди

Цей вид автотранспорту має кузов із гідравлічним приводом, який піднімає його вгору для вивантаження вмісту. Розрізняються за обсягом кузова та додатково встановленим обладнанням (маніпулятор). Мають високу стійкість при розвантаженні.

Машина для прибирання вулиць

Прибиральна техніка оснащена спеціальним вакуумним поглиначем пилу та сміття з доріг з твердим асфальто- цементним покриттям. Автомобілі оснащені щітками та форсунками для зволоження робочої зони. Додатково можуть бути укомплектовані підбирачами сміття з ручним приводом для прибирання великих куп сміття та сміттєвих контейнерів.

Каналопромивна машина

Призначена для очищення водостічних та каналізаційних каналів у профілактичних цілях, а також в аварійних ситуаціях. Комплектується насадками для чищення струменем води під високим тиском.

Мулососна машина

Техніка, що спеціалізується на відкачуванні густих мулових відкладень з колодязів, каналізацій та зливних систем. Обладнаний пультом дистанційного керування та сигнально-запобіжним пристроєм від переливу.

Асенізатор

Асенізаційні автомобілі застосовують для очищення каналізацій, відстійників і вигрібних ям із наступним вивозом відходів. Об'єм цистерни може бути від 4 до 18 куб. і цей фактор вирішальний у питанні, на яке шасі буде встановлена ​​ця цистерна.

Вахтовка

Для доставки обслуговуючого персоналу на промисловий, будівельний об'єкт, а також транспортування інструментарію та необхідного обладнання (зварювальні апарати) використовують вахтівки. Комплектується великим набором необхідних інструментів та обладнання від столу та шафи для сушіння одягу до переносної електростанції та мультиплаз автомата, виходячи від потреб замовника.

Комбіновані дорожні машини (КДМ)

Це сучасні трудівники доріг, за допомогою яких наші автодороги утримуються в чистоті та порядку як влітку, так і взимку. Перевага цієї техніки в знімному обладнанні, яке швидко та легко змінюється. Взимку КДМ обладнуються сніговідвалами та ємностями для піщано-щебеневої суміші, піскорозкидувачем. Влітку - щітками для прибирання дорожнього полотна, цистерною для поливу зелених насаджень та форсунками для зволоження доріг.

Комунальна техніка від “ВКК Спецмаш” це ще й надання гарантійних та сервісних зобов'язань, навчання персоналу. Якщо вашому комунальному підприємству потрібна наша техніка звертайтеся, наші менеджери допоможуть підібрати підходящу під ваші потреби машину. Від характеристик конкретної моделі залежить ціна та комплектація автомобіля.

Інші новини

Всі новини