ukrajinska-spectehnika-v-2021-roci

Українська спецтехніка в 2021 році: що нового пропонує ринок

28.07.2021

Про те, наскільки важлива якісна і надійна спецтехніка, знає кожен власник бізнесу, пов'язаного з будівництвом, обслуговуванням інфраструктури, житлово-комунального господарства та іншими сферами. І в міру розвитку технологій, машини спеціального призначення стають все більш функціональними, простими в обслуговуванні і експлуатації. Але цей факт незаслужено вважається дійсним для спецтехніки, що випускається американськими і європейськими виробниками. А що ж відбувається зі спецтехнікою в Україні? Розглянемо докладніше, що пропонується до продажу в 2021 році українськими виробниками.

block-1

Тренди продажу спецтехніки в 2021 році

2020 став справжнім випробуванням для всіх видів виробництва, і виробництво спецтехніки - не виняток. Через пандемію багато запланованих робіт було відкладено в довгий ящик, співробітники будівельних і комунальних компаній були змушені сидіти по домівках, а багато підприємств вийшли з пандемії банкрутами.

На 2021 рік українські виробники спецтехніки покладають набагато більш оптимістичні сподівання.

  • В силу стратегії українського уряду, спрямованої на колосальне вливання в дорожньо-будівельну сферу, підвищується попит на дорожню техніку для ремонту і обслуговування дорожньої інфраструктури.
  • Необхідно витримувати дистанцію, працювати віддалено але при цьому повністю обслуговувати автопарки, росте попит і на автотопливозаправщики: вони незамінні як для великих підприємств у сфері перевезень, так і для агробізнесу, дорожньо-будівельної техніки та інших сегментів, які потребують регулярних поставок пального.
  • Незважаючи на зниження всіх процесів в будівельному бізнесі в минулому році, забудовники в 2021 активно надолужують втрачені можливості. А це означає, що будівельна техніка затребувана, особливо вантажівки, самоскиди, автокрани і маніпулятори.
  • Специфічна техніка для медичного обслуговування стала також особливо популярна. Після зіткнення з пандемією, українські медичні установи все частіше замовляють авто швидкої допомоги, реанімобілі.
  • Не відстає в попиті і комунальна техніка, в першу чергу сміттєвози , поливальні машини, аварійна спецтехніка на базі малотоннажних вантажних шасі.
  • І, звичайно, попит виник на вантажівки різного типу: закриття і подальше відкриття кордонів спровокувало зростання перевезень автомобільним транспортом замість авіа- і морських перевезень.
block-5

В цілому, для індустрії спецтехніки 2021 рік очікується роком зростання і розвитку. Українські підприємства активно нарощують випуск всіх затребуваних одиниць спецтехніки, співпрацюють з провідними європейськими автоконцернами, які постачають шасі для виробництва одиниць техніки спеціального призначення, і розвивають нові напрямки в машинобудуванні.

block-7

Однією з таких вітчизняних компаній з виробництва і продажу спецтехніки залишається ВКК «Спецмаш», виробник сучасних агрегатів будівельного, дорожнього, комунального призначення. В її асортименті ви знайдете безліч нових моделей спецтехніки, здатних задовольнити всі потреби бізнесу.

Віддавайте перевагу українським виробникам: за рахунок розуміння реалій нашої країни, саме вони можуть в повній мірі надати весь необхідний функціонал, реалізований в надійних машинах спеціального призначення.

Інші новини

Всі новини