vakuumnaya-mashina-sovremennaya-tehnika-dlya-uborki-ulic

Вакуумна машина - сучасна техніка для прибирання вулиць

07.10.2020

У сучасному світі робота комунальних служб стала простіше. На зміну примітивним ручним інструментам для прибирання поступово приходить спеціалізована техніка для комунального господарства. Для підтримки чистоти вулиць, тротуарів, прибудинкових територій і об'єктів міської інфраструктури використовується вакуумна підмітально-прибиральна машина. Ця техніка для прибирання вулиць дозволяє скоротити час робіт і витрати на оплату ручної праці в кілька разів .

Принцип роботи вакуумних машин

Існує багато різновидів підмітально-прибиральних машин (ППМ): у вигляді компактного ручного модуля, причепа, окремого самохідного транспорту або великогабаритної магістральної техніки для очищення великих територій. Причіпні і самохідні компактні ППМ використовуються найбільш часто.

До основних модулів прибиральної машини відносяться:

 • підмітальні щітки;
 • вакуумний усмоктувальний механізм;
 • система фільтрації;
 • сміттєвий контейнер.

В залежності від моделі, конструкція може мати одну або кілька підмітальних щіток. Вони обертаються, піднімаючи при цьому сміття з поверхні, потім вакуумний механізм всмоктує його і подає в сміттєзбірник. Спеціальні фільтри поверхню сміття від повітряного потоку і подають його в контейнер, а очищене повітря виводиться назовні. Така система перешкоджає розкидання сміття під час роботи машини.

Техніка здатна прибирати пил, листя, щебінь, суху бруд, дрібний і великий сміття (від папірців до пластикових пляшок), пісок, биту цеглу і т.д.

Сфера використання

Основне призначення ПУМ - прибирання автомобільних доріг. Чистота автомагістралі безпосередньо впливає на зчеплення шин з дорогою. Це підвищує безпеку дорожнього руху. Також в результаті роботи вакуумних ПУМ, повітря над проїзною частиною стає чистішим від пилу і шкідливих домішок, - підвищується видимість на дорозі і екологічна обстановка в цілому.

Комунальна техніка для прибирання найчастіше застосовується на міських територіях з твердим покриттям (асфальт, бетон, тротуарна плитка, бруківка та ін.). Але також використовується і в інших сферах:

 • аеродроми, залізничні вокзали, порти;
 • промислові та військові об'єкти;
 • будівельні майданчики;
 • великі складські комплекси.

Переваги підмітально-прибиральної машини

Машини підмітально-прибиральні вигідно купити для автоматизації ручної праці. Всього одна машина з легкістю замінює бригаду робітників, показуючи при цьому велику ефективність. Вартість одиниці транспорту при активній експлуатації окупається дуже швидко, завдяки ряду переваг:

 • якість прибирання: видаляється навіть дрібний пил;
 • управління не вимагає особливих навичок;
 • можливо використовувати протягом усього року, навіть в морози;
 • нескладні в обслуговуванні та ремонті;
 • прийнятний рівень шуму для виконання робіт вночі або рано вранці.

Машини підмітально прибиральні купити в Україні

Компанія ПКК "Спецмаш" пропонує до покупки техніку спеціального призначення. У нас ви можете купити комунальну техніку з доставкою по всій Україні. Ми напряму співпрацюємо з заводами-виробниками деталей, тому пропонуємо нашу продукцію за приємні ціни. Також ми виконуємо сервісне і ремонтне обслуговування спецтехніки, продаж запчастин. Звертайтеся з питаннями покупки за контактами, вказаними на сайті, і отримуйте детальну консультацію від наших менеджерів.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4

Інші новини

Всі новини