mashina-mulovsmoktuvalna-mvm-40

Машина муловсмоктувальна МВМ - 40

06.05.2020

Машина муловсмоктувальна МВМ -40 виготовлена на базі нового сертифікованого шасі КрАЗ 5401Н2. Місткість цистерни 6,2 м3.

Муловсмоктувальна машина призначена для механізованого очищення дощоприймачів (колодязів) міської дощової (зливової) каналізаційної мережі від мулу і транспортування його до місця вивантаження. Машина може застосовуватися для очищення колодязів і відстійників очисних споруд промислових організацій, а також для забору, транспортування і вивантаження рідких неагресивних і невибухонебезпечних відходів.

Спецобладнання машини монтується на шасі МАЗ, КрАЗ, Ford, Howo, Sinotruk, Scania, Hyundai, Iveco, Volvo, MAN, Mercedes-Benz, Renault, JAC, Isuzu, Dong Fehng.

block-3

Переваги муловсмоктувальних машин:

  • управління робочим процесом здійснюється з дистанційного пульту;
  • стріла з всмоктувальним трубопроводом повертається навколо своєї осі на 270 град., піднімається на 55 град., опускається від горизонталі на 15 град. і фіксується від довільного повороту;
  • забезпечено можливість виконання робіт на значній відстані машини від колодязів або відстійників через можливі перешкоди;
  • вивантаження мулу з цистерни здійснюється самоскидним способом;
  • всмоктувальні рукави виготовлені з сучасного високоякісного матеріалу, що забезпечує довговічну і надійну роботу;
  • для візуального спостереження за наповненням цистерни є оглядові вікна;
  • спеціальні ущільнюючі гумові профілі забезпечують відмінну герметизацію цистерни.

На відміну від вакуумних машин, муловсмоктувальні машини мають можливість забору не тільки рідких, але і щільних мулових відкладень (1400 кг/м3). Використання подовжувачів дозволяє виконати розмив мулових відкладень в глибоких колодязях і відстійниках. Вдалі конструктивні рішення дозволяють видаляти з цистерни мулову воду і транспортувати до місця утилізації тільки мул. Це підвищує продуктивність робіт, заощаджує паливно-мастильні матеріали і скорочує трудові витрати. На машині встановлений вакуумний насос імпортного виробництва. Високоякісне фарбування всіх вузлів і деталей до збірки в поєднанні з суцільними зварними швами запобігає утворенню вогнищ корозії і забезпечує надійність і довговічність металоконструкцій.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4

Інші новини

Всі новини