zapchastini-dlya-spectehniki-yak-jih-vibrati-i-de-kupiti

Запчастини для спецтехніки: як їх вибрати, і де купити?

22.06.2021

Сьогодні без спецтехніки не обходиться фактично жодне виробництво: навантажувачі або екскаватори, прибиральна спецтехніка або будівельна машинерія - всі вони вірно виконують покладені на них функції. Але рано чи пізно навіть найдорожча і надійна техніка спеціального призначення може вийти з ладу. І в такому випадку ремонт далеко не завжди можливий. Буде потрібно знайти і поміняти запчастини для спецтехніки.

Зрозуміло, можна спробувати ткнути пальцем в небо і замовити першу-ліпшу деталь потрібного призначення. Але якщо ви схильні продумувати кожен крок в бізнесі, варто заздалегідь дізнатися, як вибрати кращі запчастини на спецтехніку. І ми допоможемо вам в цьому.

Перш за все, виберемо основні критерії, за якими ви зможете орієнтуватися в досить великому світі деталей і запчастин для спеціалізованої техніки.

  • Оригінал або аналог (деталь випущена за ліцензією).
  • Продавець запчастин.
  • Ціна запчастини.

Всі ці критерії важливі для обслуговування спецтехніки, і ми зупинимося на кожному з них докладніше.

Що краще: оригінальна запчастина або аналог?

Зрозуміло, оригінал завжди буде краще аналога з наступних причин:

Такі запчастини виробляють ті ж заводи, що випустили вашу модель екскаватора або грейдера. А значить, вона буде тієї ж якості. Завдяки точному проектуванню кожної запчастини для спецтехніки ризик того, що вона неправильно встане на своє місце, буде люфтити або швидко вийде з ладу - мінімальний. Ви зможете легко підібрати потрібну вам деталь по каталогу і артикулу, адже він повністю співпаде з встановленою запчастиною.

Втім, є і кілька недоліків, які не можна скидати з рахунків. Перш за все, оригінальні запчастини коштують дорожче аналогів. Крім того, для деяких виробників і моделей спецтехніки придбання таких запчастин можливе тільки безпосередньо на заводі-виробнику, а це очікування і додаткові грошові витрати.

Тому якщо ви не знайшли потрібні вам оригінальні комплектуючі для сервісного обслуговування спецтехніки, варто розглянути придбання аналогів.

Аналогами називають запчастини, які в цілому підходять для установки на ваш транспортний засіб, але випущені вони або невідомим підприємством, або представляють собою контрафактну продукцію-оригінал, але без фірмової упаковки. Є й заводи, що випускають запчастини для спецтехніки по ліцензії виробника. У будь-якому випадку вгадати якість деталі заздалегідь ви не зможете. А гарантію вам може дати тільки сам продавець. Тому механіки рекомендують використовувати аналогові запчастини в наступних випадках:

  • Якщо ви не можете знайти оригінальну деталь.
  • Якщо модель спецтехніки застаріла, і оригінальних вузлів просто не випускають.
  • Якщо ваш бюджет не передбачає витрат на оригінал.
  • Якщо спецтехніка вже знята з гарантії.

Ми принципово не згадуєм неліцензійні і відверто контрафактні деталі - сумнівне походження яких може послужити погану службу і вивести вашу спецтехніку з ладу.

Вибір продавця

Наступне, що важливо при купівлі запчастин на спецтехніку, це вибрати, у кого купити потрібні вам вузли. Кращий варіант - це офіційні дилери, представництва та магазини того виробника, який випустив вашу модель техніки. Але хорошим варіантом буде надійна компанія, що займається продажем спецтехніки та її обслуговуванням. Такою компанією для вас можемо стати саме ми. У нас представлені різноманітні види комплектуючих для всіх популярних видів спеціальної техніки. До того ж купити запчастини на спецтехніку у нас можна за доступними цінами: ми пропонуємо тільки оригінальні та якісні аналоги за середньою ціною з гарантією від компанії.

Інші новини

Всі новини