kanalopromivna-mashina-neobhidna-tehnika-v-borotbi-za-chistotu

Каналопромивна машина - необхідна техніка в боротьбі за чистоту

25.01.2021

Каналопромивочна техніка призначена для боротьби з засміченням в каналізаціях, ливньовках, водостоках і пожежних водоймах. Каналопромивочна машина - це цистерна з рукавом і насосом для подачі води. У різних модифікаціях шланг може розташовуватися окремо або ж намотуватиметься на барабан. На кінці шланга встановлена форсунка, через яку під великим тиском подається вода.

За сферами застосування можна розрізнити такі види каналопромивочної техніки:

  • ручні гідродинамічні машини;
  • каналоочисники для каналізаційних каналів;
  • Мулососи - для забору мулу у відстійниках, спустошення вигрібних ям і очищення каналізаційних систем;
  • комбіновані машини.

Ручна техніка працює за рахунок електродвигуна і складається з двигуна, шланга намотаного на барабан і форсунки. Використовують їх для трубопроводу малих діаметрів - до 125 мм; ними можна очистити до 40 м трубопроводу. Принцип їх дії полягає в усуненні засмічення і очищення внутрішніх стінок труби водою під великим тиском. Вага такого обладнання складає близько 50 кілограм.

Що стосується системи центральної каналізації, ливньовок та інших великих трубопроводів - для них використовують потужні каналопромивочні машини. Вони працюють з трубопроводами діаметром до 1000 мм. Каналопромивочна машина усуває засмічення і потоком води направляє скопилася бруд у спеціальні відстійники, звідки потім її відкачують мулососом.

Вакуумні автомобілі купити необхідно кожному міському комунальному господарству, адже своєчасно не очищені відстійники і водостічні ями негативно впливають на екологію. За принципом дії мулосос відрізняється від звичайного асенізатора тим, що він не просто викачує рідкі відходи, а розріджує їх. Тобто те, з чим не справляється асенізатор, буде під силу вакуумному мулососу.

Комбіновані машини поєднують в собі функції каналоочисника та мулососа. Відповідно, вони мають дві цистерни: одну з водою для промивання трубопроводу; іншу - вакуумну, для забору відходів. Розмір цих цистерн, відповідно, буде меншим ніж на техніці вузької спеціалізації. Машини комбіновані каналоочисні купити варто для швидкого вирішення проблем. Великим плюсом такої техніки є те, що її можна використовувати там, де дві різні одиниці техніки неможливо розмістити фізично. Комбінований каналоочисник швидко впорається зі складним завданням.

Також використовують каналоочисники і на підприємствах, для очищення труб від різних рідин. Наприклад, нафтопереробні підприємства використовують їх для промивання трубопроводу і сховищ нафти на своїй території.

Яку техніку вибрати?

Розрізняються каналоочисники і за обсягом цистерни і по типу шасі, на яких встановлено обладнання. Крім того різниться ширина і довжина використовуваних шлангів і сила подачі води з резервуара. Існують також машини, які працюють тільки за умови підключення до водопроводу високого тиску. Що стосується мулососів, то вони різняться також по потужності вакуумного насоса, максимальній глибині всмоктування і коефіцієнту розрідження відходів.

Очисники каналізаційні можуть бути встановлені на бази різних вантажних авто. Залежно від потужності насоса, обсягу резервуара і довжини шланга це може бути і велика вантажівка і навіть вантажний мікроавтобус. Вибір залежить від потреб населеного пункту або підприємства. Для роботи в місті знадобиться не одна одиниця різної техніки, адже працювати доведеться і на магістралях і в вузьких провулках.

Техніка від ПКК "Спецмаш"

ПКК "Спецмаш" пропонує великий вибір спецтехніки, а також сервісне обслуговування та запчастини для каналопромивного обладнання. Якісне обладнання на шасі різних іноземних та вітчизняних марок - це все що потрібно для успішної роботи комунальних служб. Також наші досвідчені фахівці проведуть навчання персоналу, щоб ваша робота зі спецтехнікою була максимально ефективною.

Інші новини

Всі новини