smittyevozi-na-bazi-maz-mercedes-scania-ford-porivnyannya-i-vibir

Сміттєвози на базі МАЗ, Mercedes, Scania, Ford: порівняння и вибір

25.01.2021

> ahref="https://specmash.org.ua/product/smittyevozi-z-zadnim-mehanizovanim-zavantazhennyam">Сміттєвоз вже давно став звичним явищем кожного населеного пункту. Стихійні звалища залишилися в минулому, а проблему утилізації твердих побутових, великогабаритних та будівельних відходів тепер вирішують спеціалізовані компанії. Але організація цього процесу не така проста, як може здатися на перший погляд. Однією з головних завдань кожного житлово-комунального підприємства є вибір спецтехніки для вивезення сміття. Сміттєвоз повинен відповідати певним технічним вимогам. Зараз ми розглянемо машини на базі шасі різних марок, щоб можна було зробити обґрунтований вибір.

Сміттєвоз МАЗ

block-2

МАЗ (Мінський автомобільний завод) протягом багатьох десятиліть випускає вантажні автомобілі. У різні періоди автозавод використав в машинобудуванні двигуни різних імпортних виробників, але останнім часом обмежився вітчизняним Ярославль і імпортним Мерседес. Колісна формула сміттєвоза МАЗ може бути 4х2 і 6х2. Обсяг кузова в залежності від обраної марки шасі становить від 8 до 24 кубометрів, а вантажопідйомність може досягати 24 тонн. В останні роки виробник намагається відповідати європейським нормам не тільки по технічній частині, а й по комфорту і естетиці. Це можна помітити по внутрішньому облаштуванню сучасних МАЗів - зручність управління і комфорт водія в них вийшли на новий рівень.

Сміттєвоз Mercedes

Нерідко можна зустріти в містах сміттєвози марки Mercedes. Якісні шасі з колісною формулою 4х2, повною масою в 16 тонн і об'ємом кузова 18 кубометрів. Техніка цього виробника відрізняється високою якістю деталей, стійкістю до корозії і, відповідно, довгим терміном служби. Природно, компанія випускає і шасі з віссю 6х2 і вищою вантажопідйомністю, але через їх високу вартість житлово-комунальні підприємства нечасто вдаються до покупки такої техніки.

Сміттєвоз Scania

Досить поширена марка в європейських країнах не тільки завдяки потужності, але і завдяки екологічності двигуна і системи виведення відпрацьованих газів. Залежно від колісної формули на шасі даної марки може бути встановлений кузов об'ємом від 8 м. Куб .. до 17 м3 для бази 4х2 і обсягом до 24 м3 для бази 6х2, відповідно. Відрізняється Scania маневреністю і малим радіусом розвороту.

Сміттєвоз Ford

block-9

Сміттєвоз форд з колісною формулою 4х2 і обсягом кузова до 18 м3 також є відмінним вибором. Висока якість шасі забезпечить довгий термін його служби. Форд має безліч переваг щодо зручності користування. Дуже стійкий і безпечний автомобіль з системою просушування гальмівних колодок навіть має датчик зносу колодок. Також оснащений іммобілайзером, електронним коректором фар, ABS і тахографом. Відмінний сучасний автомобіль, на базу якого можна встановлювати спецтехніку.

Відмінності обладнання

Крім різниці в використовуваних шасі, сміттєвози відрізняються також і видом спецтехніки, яку на них встановлюють.

Розрізняють їх:

  1. За типами завантаження:

    1. З заднім механічним і ручним завантаженням.

    2. З бічним механічним завантаженням.

    3. З переднім завантаженням.

    4. З портальним завантаженням.

  2. За коефіцієнтом ущільнення. Сучасні машини для вивозу ТПВ мають систему пресування відходів, яка складається з однієї або двох штовхаючих плит. Таким чином забезпечується коефіцієнт пресування від 4 до 8.

Управління механічним навантаженням відходів здійснюється з пульта, розташованого з правого або лівого боку кузова, найчастіше в його задній частині. Система приводиться в рух за допомогою гідравлічного приводу. Вивантаження відходів в місці утилізації, в залежності від встановленого обладнання, може здійснюватися виштовхуванням штовхаючої плити або самоскидним методом.

Різні типи кузова розраховані під збір відходів зі спеціальних контейнерів, які також відрізняються по місткості і розмірам. Кожен тип обладнання кузова можна встановити на будь-який з вищезазначених типів шасі.

Купівля сміттєвоза в Києві

Компанія ПКК "Спецмаш" пропонує широкий вибір спецтехніки на шасі різних марок. У нас ви можете придбати сміттєвозне обладнання різної потужності нашого виробництва. Крім цього, компанія пропонує продаж запчастин від виробника, а також сервісне обслуговування спецтехніки.

Інші новини

Всі новини